Android HaberleriAndroid Uygulamalar

Akıllı Telefonlarda Göz Sağlığını Nasıl Koruyabiliriz?

Akıllı telefonlar hayatımıza girdikten sonra, yaşamımızın bir parçası gibi her an yanımızda yer aldırıyoruz. Bu bizim dünya ile bağlantıda olmamızı sağlasa da bazı sıkıntılar yaşatabiliyor. Bu sıkıntılardan birisi de göz sağlığı ile ilgili. Akıllı telefon gözü bozar mı? sorusu hepinizin aklındadır! İşte samsung bununla ilgili önemli bir adım attı. Samsung Safety Screen çocukların(yetişkinler içinde) gözlerini zorlanmamak için tasarlanmış Koreli şirketin “devrimci” uygulamasıdır (Sammy’ye göre).

Samsung Safety Screen

Uygulama hem Google Play Store’da hem de Galaxy Uygulamalar-da mevcut ve aynı zamanda üçüncü taraf akıllı telefonlar ile de uyumludur. Uygulamadaki fikir şudur: akıllı telefon yüze çok yakın mesafede tutulduğunda ön kamerayı kullanarak güzel bir animasyon ile ekranı kapatıyor ve bu animasyon telefonun doğru mesafede tutulmamasına kadar ekrandan gitmiyor ve böylece sadece çocuklarınızın gözlerini deyil, sizin de gözlerinizin emniyetini düşünüyor.

Samsung Safety Screen Tanıtım Videosu

Uygulama şifre ile korumalı olabilir, yani bu şekilde onu sizden başka kimse kapatamıyor ve uygulama tamamen ücretsizdir. Bu güzel uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Aynı zamanda sizin için bu uygulamayı tanıtan bir video da ekliyoruz.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Related posts
Android Uygulamalar

Android için En İyi Restoran Uygulamaları

Cep telefonu ile en iyi restoran uygulamaları indirip en iyi lezzeti bulmaya ne dersiniz? Akıllı…
Read more
Android Uygulamalar

Facebook İfadelerini Android Telefonda Kullanmak

Sosyal medya devi Facebook, geçtiğimiz gün “Beğen” tuşu üzerinde radikal bir…
Read more
Android Uygulamalar

Android En İyi Video Oynatıcılar Hangileri?

Android telefonlar her geçen gün geliştikçe ve ekran boyları büyüdükçe telefonumuzda film…
Read more

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.