Mobil DünyaTeknoloji Haberleri

Meizu Pro 6s Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Meizu başkan yardımcısı Li Nan’ın Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu şirketinin bir sonraki telefonu olan Meizu Pro 6s akıllı telefonlarının SoC MediaTek MediaTek Helio X25 veya MediaTek Helio P20 kullanacağını söylemişti. Bunun üzerine başkan Huang Zhang da bir açıklama yaparak yeni gelecek modelin eskisi ile tamamen aynı olacağını onayladı.

Geçtiğimzi günlerde Li Nan tarafından yayınlanan resimler de bunu gösteriyor. Burada o zaman şöyle bir soru oluşuyor. Peki ya o zaman bu telefonların bir öncekinden farkı nedir? Fark olarak belleğinin yükseltilmesi ve üstün kaliteli fotoğraf sensörünün olmasıdır. Ama çok etkin diyebileceğimiz konularda yeniliklerin olacağı düşünülmüyor. Telefonun sunum tarihi ise 3 kasım olarak beklenmektedir. Çıkış tarihi’de o zaman açıklanması bekleniyor.

Meizu Pro 6s ile ilgili görüşlere baktığımız zaman da Meizu Pro 6 ile neredeyse tamamen benzerlik olacağı eleştirilirken, bir yandan da Meizu Pro 6 seven kullanıcıları bu akıllı telefonun bir kademe daha üst düzeyi olan Meizu Pro 6s için aynı kalitede olacağından olumlu yorumlar yapmaktadırlar. Gelişmeleri önümüzde ki günlerde göreceğiz!

Related posts
Mobil Dünya

iPhone ile İlgili Genel Bilgiler

İnternet dünyasının her geçen gün gelişmesi ile birlikte kullanıcıların internetten bilgi…
Read more
Teknoloji Haberleri

Android Katlanabilir Telefonları Destekleyecek Mi?

Katlanabilir telefonlar, yıllardır ekranlarda sürekli görülen haberlerin başında geliyordu.
Read more
Mobil Dünya

Xiamoi MIUI 10 Güncellemesini Hangi Telefonlar Alacak?

Günümüzde sektörün en önemli isimleri arasında yerini alan Xiamoi, 21 yeni akıllı telefona…
Read more

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.