Android HaberleriAndroid Telefonlar

Samsung Galaxy S6 Edge İlk Görüntüler

Samsung son günlerde Barcelonada 1 Mart’ta gerçekleşecek olan etkinlikte sunacağı yeni Samsung Galaxy S6 telefonlarının ilk “teaser” görüntüleri ve videolarını yayımlamaya başladı. Açıkçası görüntülerde tam olarak onu göremiyoruz. ABD operatörü T-Mobile Galaxy S6 EDGE telefonunun profilini iyi şekilde görebileceğimiz bir görüntü paylaştı.

“SIX APPEAL” görüntü eşliğinde kullanılan bir cümledir. Bundan ilave hafifçe yuvarlak olan kenarlarını, home düğmesini, kulaklık kısmını ve ön kamerasını görebilirsiniz. Ayrıca, Galaxy S6 “klasik” sürümünün aksine olarak, SIM kart için yuva EDGE modelinde yukarı kısmında koyulmuştur, yanda değil.

Samsung-Galaxy-S6 Edge

1 Mart Yaklaşıyor!

Tüm bunları görmek için zaman gittikce azalıyor ve bir haftadan da az bir süreden sonra yeni Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge telefonlarına ellerimizle dokunabileceğiz. Burada, biz görüntü “temizlenmiş” ve döndürülmüş, bu noktada, aslında sol tarafta ve arka hatta tasarımını ortaya görünüyor son haftalarda dolaşan bir görüntü izledi. Bu noktada, muhtemelen, sadece eliyle dokunmak zorunda kalacaktır.

Related posts
Android Telefonlar

Android Telefon Bilgisayara Bağlanmıyor

Günümüzde android telefon kullanıcılarının sıklıkla maruz kaldığı sorunlardan biri de…
Read more
Android Telefonlar

LG’nin En İyi Telefonu Hangisi?

Markaların çıkarmış olduğu akıllı telefonlar arasındaki farklar azalıyor ve bu farklara…
Read more
Android Telefonlar

Huawei Mate 10 Lite Bilinmesi Gereken Özellikler

Huawei, 4 kameralı cep telefonu ile dikkatleri üzerine çeken Mate 10 Lite modeli…
Read more

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.