Mobil Dünya

WeQR Durdu Hatası [ÇÖZÜM]

Android telefonlarda çok fazla karşılaşılmayan hatta nadir diyeceğimiz hatalar arasında yer alan WeQR durdu hatası ile ilgili bu makalemizde bazı çözüm yolları sunacağız. WeQR durdu hatası için yabancı forumlarda iki çözüm sunulmaktadır.

WeQR Durdu Hatası Çözümü

Eğer bu hatayı alıyorsanız ilk olarak yapmanız gereken; telefonunuzu güvenlik modunda açmanız olacaktır. Güvenli mod ekranı karşınıza çıkmalı ve telefon güvenli modda çalışmalıdır. Telefonunuzu güvenli modda çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken hata aldığınız yere gelip bu hatayı tekrar alıp almamanızı denemektir. Eğer hatayı almıyorsanız bu sorunun nedeni “yüklemiş olduğunuz bir uygulama veya sistem” ile ilgili olduğundandır. Bunun için de gözünüze çarpan sıkıntılı olarak gördüğünüz uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Eğer güvenli modda’da kaybolmadıysa, sorun donanım ve yazılımsal bir hatadan kaynaklanmaktadır. Hızlı bir şekilde telefonunuzu bakıma yollayabilirsiniz. Yabancı forumların tamamında üzerinde durulan iki durum budur ve çözüm yolunu bu yolla yakalanmıştır. Umarım sizde de sorun düzelecektir.

Related posts
Mobil Dünya

iPhone ile İlgili Genel Bilgiler

İnternet dünyasının her geçen gün gelişmesi ile birlikte kullanıcıların internetten bilgi…
Read more
Mobil Dünya

Xiamoi MIUI 10 Güncellemesini Hangi Telefonlar Alacak?

Günümüzde sektörün en önemli isimleri arasında yerini alan Xiamoi, 21 yeni akıllı telefona…
Read more
Mobil Dünya

Android 8 Oreo En Yeni Özellikler

Android 8 Oreo’nun, bugüne kadar en iddialı sürüm olduğu iddia ediliyor. Uzun bir…
Read more

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.